eRally Café Kupa

Bartos Máté kategória 3. helyezéssel kezdte az eRally Café Kupát

Bartos Máté az ORB 2WD kategória harmadik helyén zárta a Salgó eRallyt, az eRally Café Kupa első futamát.

“Jól éreztem magam a versenyen. – mondta Bartos Máté. Nagyjából ide is vártam magam, kategória 3. helyre. Nem számítottam rá, hogy ennyi lesz a hátrány, de nem is csodálkozom. Éreztem, hogy nem nagy a tempóm, és talán a beállításon is van mit csiszolni, de leginkább a versenytempón kell fejlődni. A cél az volt, hogy nézők segítsége nélkül, és szuper rally nélkül fussam le a versenyt.
Ez sikerült és talán ezt a célt meg is tartom magam előtt a bajnokságban. A hosszú szakaszt sajnos nem nagyon ismertem, ott nagyon sokat kaptam, de összességében jól zártam a rallyt. Várom a következő fordulót, a kocsit átnézem, állítok is rajta és a teszten kipróbálom. Gratulálok minden célba érőnek és aki esetleg kiesett az ne csüggedjen, van még hátra a bajnokságból és a profik is be tudnak esni!”

Máté és navigátora, Vas Gábor a Peugeot 208 R2-vel 153 célba érőből az abszolút 30., ORB abszolút 21., ORB 2WD 3., 6-os kategória harmadik és Peugeot Kupa 2. helyét szerezte meg.
Az eRally Café Kupa két hét múlva az egy napos Boldogkő Rallyval folytatódik.