Rally 3

Dénes Szabolcs szoros csatában nyerte a Rally3-as Orfű Rallyt

Szoros küzdelemben Dénes Szabolcs szerezte meg a győzelmet a Rally3-ban Orfűn. A ladás versenyzőt Pallaghy Botond és Hajdu Zoltán követte.

A Rally3-as mezőnyben Geiger Máté és Uber Johann vezetett három szakaszt követően, azonban a második kör előtt műszaki hiba miatt kiestek, így Pallaghy Botond és Szalay Sándor vette át a vezetést.

A Peugeot-s versenyző és a ladás Dénes Szabolcs-Pazaurek János páros között egészen a célig tartott a csata, melyből végül Dénesék kerültek ki győztesen.

DSénes Szabolcsék végül 2.2 másodperc előnnyel tudtak nyerni hat szakaszt követően Pallaghy Botondék előtt.

A Rally3-as harmadik helyet Hajdu Zoltán és Horváth Attila szerezte meg 9.5 másodperc hátránnyal.