Rally 2

Fogarasi magabiztosan nyerte a Rally2-es Orfű Rallyt

ifj. Fogarasi Attila nyerte az Orfű Rallyt a Rally2-ben Zsebe Gábor és Péter Pál előtt. Janovich Roland Ladájának motorja végül nem bírta ki a verseny végéig.

Ifj. Fogarasi Attila és Toloczkó Péter az Orfű Rally utolsó körében már csak egy szakaszt nyert, de így is 25.9 másodperc előnnyel tudott a verseny élén végezni, miután Zsebe Gábor és Mohácsi László Skodájában valami elromlott sz utolsó szakaszon, így sok időt vesztettek.

A verseny harmadik helyén Péter Pál és Varga Kristóf zárt 39.5 másodperc hátránnyal.

Janovich Roland és Csáthy Miklós már az első körtől kezdve motorhibával küzdött és végül az utolsó kör első szakaszán már csak 3000-et forgott a Lada motorja, és végül nem tudtak célba érni.
Fotó: Salánki Gábor