eRally Café Kupa

Kiss Bálint győzelemmel kezdte az ORB-t az eRally Café Kupában

Kiss Bálint nyerte az eRally Café Kupa első versenyén, a Salgó eRallyn az ORB értékelését, miután nagyot csatázott Gobodics Tamással.

“Egész jól indult a versenyem. – mondta Kiss Bálint. A két esti gyorson korrekt időt tudtam autózni. A második napom már nehezebben indult, túlzásba vittem az óvatoskodást az első körben, amitől elég bizonytalanul mentem, volt is több hibám, főleg a 4. gyorsaságin.

A következő körben kicsit összeszedettebben tudtam menni, és az utolsó körben is javultam, így végül jó szájízzel sikerült befejezni a versenyt. Gobodics Tomival elég közel tudtunk autózni egymáshoz, úgyhogy izgalmas meccs volt, gratulálok neki a 2. helyhez, illetve gratulálok minden célba érőnek is!”

Kiss Bálint végül 22.7 másodperc előnnyel szerezte meg az abszolút 3. és ORB 1. helyet.