ORC

Kocsomba Károly: Három defekt, két kategóriagyőzelem

Kocsomba Károly és Bárdos Péter számára igazán jól sikerült a Salgó Rally az ORC-ben, így a népszerű pilóta örömmel nyilatkozott a verseny után.

“Nagyon örültünk, hogy a Youngtimer Kupa és a P13 kategória első, a 2WD Kupa 3., és az ORC abszolút 6. helyén zártuk a Salgó Rallyt! – mondta Kocsomba Károly. Nagyon ránk fért már egy ilyen szereplés! Évekig P14-ben versenyeztünk, ami az egyik legerősebb kategória, melyben az utóbbi években nem igazán volt sikerélményünk! Őszintén szólva nem igazán számítottunk erre az eredményre! Az autó tökéletesen működött! A pályák szenzációsak voltak, a körgyorsasági életem legjobb gyorsa! Örültem neki, hogy saras volt. Szárazon úgy gondolom, sokkal nagyobb károk keletkeztek volna az autókban, illetve a por nagyon megnehezítette volna a dolgokat! Mi a gumiválasztásban a nedves útra készültünk. Valószínű ezért is szedtünk össze 3 defektet! Miskolc Rallye lesz a következő versenyünk, arra készülünk már.”
Fotó: Peták Tibor