Rally

Magyar sikerek a Hargita Rallyn

Botka Dávid az abszolút 2. helyen ért célba, míg Tajmel Tibor kategória győzelemmel zárta a Hargita Rallyt, a Román Rally Bajnokság harmadik futamát.

Több magyar páros is elindult a hétvégi román Hargita Rallyn, akik közül Botka Dávid és Kerék István az abszolút 2. helyet szerezte meg Skodával a győztes Bogdan Marisca-Sergiu Itu-Ford trió mögött.

Tajmel Tibor és Kovács István (képen) ugyancsak befért az abszolút 10-be az aszfaltos versenyen, míg a 12-es kategóriát sikerült is megnyerniük BMW-vel.

Gyuriczky Zsolt és Böröczi Levente ugyanebben a kategóriában a harmadik lett Citroen C2-vel, míg a ladás Czézinger Kristóf és Fenesi József a negyedik, a szintén ladás Farkas Roland és Kovács Tibor a hatodik, Locher János és Nagy Attila pedig a hetedik helyet szerezte meg Peugeot-val.

Fotó: Radu George Hazaparu