eRally Café Kupa

Németh Gergely nyerte az eRally Café Kupa második tesztversenyét

Németh Gergely nyerte a Boldogkő eRally tesztversenyét Szecsődi Kristóf és Tresó Dávid előtt. A teszt a vártnál is nehezebbnek bizonyult.

A jövő heti Boldogkő eRally előtt ezen a héten hétfőtől csütörtökig lehetett teljesíteni a tesztet, melynek hossza megegyezett a bajnoki futaméval.

A teszten 103-an indultak, azonban jól jelzi a nehézséget, hogy csak 31-en tudtak célba is érni.
A kilenc szakaszból ötöt megnyerve a leggyorsabb Németh Gergely volt, aki Hyundai WRC-vel 1:15.3 perccel előzte meg a második Rally2-es Forddal induló Szecsődi Kristófot, míg a harmadik helyen záró skodás Tresó Dávid 4:34.8 perc hátránnyal zárt.

A tesztverseny eredményei nem számítanak bele a bajnokságba, az eRally Café Kupa második bajnoki futamát jövő hét keddtől vasárnap éjfélig lehet majd teljesíteni.