Rally

Sikeres magyar szereplés a Porec Rallyn

A győzelmet nem, de két abszolút dobogós helyet is sikerült a magyar versenyzőknek megszerezni a horvát Porec Rallyn, melyen Rok Turk volt a leggyorsabb.

Rok Turk tempót váltott a Porec Rally második napjára és bár Klausz Kristóf és Csányi Botond próbált vele harcolni, végül a szlovén versenyző nyert Vili Oslaj navigálásával 13 másodperc előnnyel.

Klausz Kristófékon kívül a tegnap este még meglepetésre vezető Gyarmati Ariel és Kocsis György tud dobogóra állni abszolút értékelésben a 3. helyen zárva.

Kovács Antal és Istovics Gergő végül 2.5 másodperccel maradt el Gyarmatitól és maradt le a dobogóról.